Kaip pasiruošti renginiui?

Norite tinkamai pasiruošti konferencijai? Štai kelios mūsų rekomendacijos.

Turėkite pakrautą išmanųjį telefoną

Šiuose mokymuose - tavo mobilusis telefonas – mokymosi įrankis. Filmuosime save! O, kad mobilusis telefonas visuomet būtų veikiantis, turėkite su savimi įkroviklį.

Turėkite ausines su mikrofonu

Jų mums prireiks praktinėms užduotims, kuriose filmuosimės savo mobiliais telefonais. Kodėl? Šias užduotis atliksime visi drauge vienu metu. Tad ausinės su mikrofonu mums leis tiek įrašyti garsą geriau (ypač tai aktualu esant dideliam išoriniam triukšmui), tiek peržiūrint nufilmuotą video ir klausant įrašo. Save ir savo pokytį girdėsite kur kas geriau.

Keletą ausinių pasiūlymų pateikiame čia. Jei jau turite savo mėgiamas, tuomet atsineškite ir naudokite jas.

Image Image Image Image

Turėkite savo Gertuvę

Visi konferencijos dalyviai bus vaišinami stalo vandeniu. Tad turėkite su savimi gertuvę, kurią galėsite pasipildyti ir turėti su savimi užsiėmimų metu.

Turėkite Užkandžių

Jaučiate, kad norite turėti užkandžių po ranka? Atsineškite. Jei neturėsite galimybės tuo pasirūpinti prieš konferenciją, viešbutyje galėsite įsigyti įvairaus maisto ir užkandžių. 

Laisva apranga

Konferencijos metu apsirengimas laisvas. Diskotekos daliai turėkite atsinešę specialius rūbus ir batus, su kuriais jums lengva ir patogu judėti.

Prisijunkite prie renginio bendruomenės Facebook

Prieš renginį svarbias detales, skirtas tik renginio dalyviams, skelbsime mūsų Facebook grupėje. Ten pat galėsite ieškoti bendraminčių, pakeleivių ir partnerių įgūdžių tobulinimui po renginio. 

Kviečiame prisijungti prie grupės ir... jei tik išdrįsite! prisistatyti trumpu video. Kas jūs, iš kur jūs ir kodėl dalyvaujate renginyje? Prisijungti.

Pridėkite mus prie adresų knygos

Didžioji dalis mūsų bendravimo su jumis vyks elektroniniais laiškais. Siųsime svarbias detales, maitinimo pasirinkimų anketą, mokymų medžiagą ir t. t. Komunikacijai naudosime jūsų įvestą pašto adresą įsigyjant bilietą. 

Tam, kad tikrai gautumėte laiškus, prašome atlikti du veiksmus:

  1. Įsiveskite šiuos adresus į savo adresų knygą ar iš jų gautus laiškus pažymėkite, kaip svarbius: marija@inspirata.lt  |  egle@inspirata.lt  |  007@inspirata.lt
  2. Jei įsigijus bilietą negavote laiško, būtinai praneškite mums adresu 007@inspirata.lt
  3. Kartas nuo karto pasitikrinkite pašto dėžutės Spam katalogą. Dėl visa ko.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų, susisiekite su mūsų super 007 komanda - tikrai padėsime.